Zwalczanie zapachów Poznań

Nasza firma oferuje skuteczne zwalczanie zapachów w Poznaniu poprzez ozonowanie dla pełnej higieny i czystości w domu, mieszkaniu, firmie oraz w innych przestrzeniach. To skuteczny i bezpieczny sposób dezodoryzacji i dezynfekcji bez potrzeby wykorzystywania w tym celu szkodliwych środków chemicznych, między innymi chloru.

 

Czym jest ozonowanie?

Ozonowanie jest czynnością, która polega na wykorzystaniu ozonu, czyli tritlenu (O3), formy tlenu składającej się z trójatomowych cząsteczek. Ozon wyróżnia się przede wszystkim silnymi właściwościami aseptycznymi – działanie bakteriobójcze ozonu jest 3000 razy szybsze i 50 razy skuteczniejsze od chloru. Jest wykorzystywany często w odkażaniu pomieszczeń oraz wody, także ozonowanie prowadzone jest w celu odgrzybiania układów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz dezynfekcji wnętrz pojazdów.

 

Ozonowanie prowadzone jest z użyciem urządzeń nazywanych ozonatorami, które rozpylają gaz po pomieszczeniu, dzięki czemu jest on w stanie dostać się nawet do trudnodostępnych dla innych środków miejsc.

 

Wśród najważniejszych zalet ozonowania znajdują się:

  • dezynfekcja przestrzeni – skuteczne zlikwidowanie bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów
  • dezodoryzacja – szybkie usunięcie nieprzyjemnych zapachów ( zwalczanie zapachów w Poznań )
  • likwidacja alergenów – pleśni, roztoczy i innych substancji wywołujących reakcje alergiczne

 

Nasza oferta – ozonowanie w Poznaniu

Nasza firma oferuje skuteczne ozonowanie pomieszczeń w Poznaniu oraz w okolicznych miejscowościach. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i również klientów biznesowych i instytucje.

 

Nasza oferta to przede wszystkim:

  • zwalczanie zapachów Poznaniu 
  • ozonowanie mieszkań w Poznaniu
  • ozonowanie domu w Poznaniu
  • ozonowanie lokali w Poznaniu
  • dezynfekcja i odgrzybianie klimatyzacji i wentylacji

 

Ozonowanie – dezynfekcję i zwalczanie zapachów realizujemy profilaktycznie oraz doraźnie, między innymi po zalaniach lokali, po powodziach, w pomieszczeniach zagrzybionych, po zmarłych. Działania prowadzimy również w pomieszczeniach gospodarczych, na strychach, w piwnicach, na poddaszach, w garażach. Ozonujemy też wyposażenie, między innymi meble, pościele, sprzęty RTV i AGD.

 

Nasza firma wykorzystuje nowoczesne ozonatory, dlatego też jesteśmy w stanie wykonać prace efektywnie i szybko. Zapewniamy krótki czas oczekiwania na wykonanie zlecenia. Także klientom zapewniamy przystępne ceny usług. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji i prosimy o kontakt.

 

Skuteczne usuwanie zapachów i dezynfekcja – ozonowanie w Poznaniu i w okolicy – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!