Zwalczanie kun

Kuna powoduje wiele szkód w gospodarstwie domowym, na hodowli czy w zakładach produkcyjnych.  Można temu jakoś zaradzić i my właśnie przedstawiamy wszystkim najlepszą ofertę. Dajemy możliwość pozbycia się niechcianych szkodników z Państwa otoczenia. My wiemy jak powinno wyglądać zwalczanie kun i zastosujemy wszystkie metody dające pozytywne efekty.

Nie muszą się Państwo martwić o kuny, ponieważ zgodnie z obowiązującym prawem nie robimy im krzywdy. Wykonujemy łapanie kun i przewożenie ich w inne miejsce gdzie nie będą zagrażały człowiekowi i jego dobytkowi.

Kuny lubią się trzymać blisko domów i budynków. Przeprowadzają się na poddasza, strychy. Nie są dużych rozmiarów przez ich złapanie jest bardzo trudne.  Trzeba jednak to zrobić, bo kuna na poddaszu może wyrządzić wiele szkód. Poprzegryza przewody czy pozabija mniejsze zwierzęta. Dodatkowo kuny przenoszą zanieczyszczenia, bakterie i choroby. Trzeba działać bardzo szybko, bo tylko wtedy poniesione straty nie będą zbyt duże. Zadzwońcie do nas, a my powiemy Państwu jak będzie to wszystko wyglądało i jak bardzo skuteczna jest nasza metoda.

Jak z nimi walczyć?

Według prawa obowiązującego w naszym kraju nie można kun zabijać. Pozostaje nam jedynie złapać je i wywieźć. Do tego celu stosuje się pułapki żywołowne, które w tym przypadku bardzo dobrze się spisują.  Kiedy zwierzę się złapie to samo usuwanie kun nie jest problemem. Znajdujemy odpowiednie miejsce, daleko od gospodarstwa domowego i wypuszczamy kunę.  Kuna jest bardzo sprytna, a zwabienie jej do pułapki jest możliwe tylko dzięki jajku kury czy udku z kurczaka. Taka przynęta na pewno zachęci zwierzę żeby sprawdzić, co to jest. Wtedy my mamy już swoją pracę wykonaną i można przystąpić do wywożenia zwierzęcia.

Nasza firma jest bardzo solidna i bardzo profesjonalna. Jeśli widzicie, że Państwa zwierzęta w dziwnych okolicznościach giną to znaczy, że jest tam zapewne kuna. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i firm. Wykonamy Zwalczanie kun w Poznaniu i jego okolicach.

Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się problem z kunami. Jest to na tyle małe zwierzę, że trudno będzie je zauważyć. Oferując odławianie kun w Poznaniu dajemy Państwu szanse na pozbycie się tego szkodnika. Gwarantujemy Państwu, że po zastosowaniu naszych pułapek żadna kuna nie ma szans żeby pozostać w Państwa otoczeniu.

Jak widać odławianie kun to trudne zadanie, ale tylko dla osób, które nie mają w tym dużego doświadczenia. My zdobywaliśmy je przez długie lata i teraz dajemy Państwu możliwość skorzystania z tego.

Jeśli te zwierzęta przebywają w Państwa otoczeniu:

  • są zagrożeniem w Państwa firmie
  • pogryzły okablowanie w samochodach
  • swoją obecnością na poddaszu nie pozwalają spać
  • niszczą izolację cieplna w Państwa domu

Jest to najwyższy czas, by zadzwonić po nas. Zaufaj specjalistą z firmy Argo DDD i śpij spokojnie, my zajmiemy się resztę. Zwalczanie kun to nasza specjalność. Posiadamy 10 letnie doświadczenie.