Zwalczanie os i szerszeni.

W okresie letnim problemy z szerszeniami i osami ma wiele osób. Nie trzeba mieszkać na wsi żeby te uciążliwe i bardzo niebezpieczne owady pojawiły się na balkonie czy w garażu. Walka z nimi jest bardzo niebezpieczna i pod żadnym pozorem nie można tego robić we własnym zakresie.  Najbardziej niebezpieczne jest gniazdo szerszeni, do którego nie powinniśmy się nawet zbliżać. Wystarczy kilka ugryzień szerszenia żeby dorosły człowiek umarł.  Oferujemy specjalistyczne usługi naszej firmy, które są najlepsze i najbardziej skuteczne.

Pamiętajmy o tym, że zwalczanie szerszeni dostępnymi w sprzedaży środkami chemicznymi nie jest skuteczne. Warto mieć na uwadze to, że szerszenie można w łatwy sposób sprowokować do ataku. To z kolei może zakończyć się tragicznie. Firma Argo DDD zajmuje się usuwaniem gniazd szerszeni, działamy w specjalnych strojach gwarantujących nam, że nic złego się nie stanie podczas tej trudnej akcji. Działania przeprowadza się o określonych porach dnia, bo wtedy usuwanie gniazda szerszeni jest o wiele łatwiejsze, gdy wszystkie osobniki znajdują się wewnątrz. Używamy do tego specjalnych środków chemicznych wpływających na uśpienie owadów. Następnie trzeba usunąć gniazdo i zutylizować.

Osy są o wiele mniej niebezpieczne dla człowieka, ale na pewno są bardzo uciążliwe.  Przyjedziemy na miejsce i usuniemy bardzo szybko i bezpiecznie gniazdo. Podobnie jak w przypadku szerszeni usuwanie gniazda os trzeba przeprowadzić bardzo skutecznie. Tylko wtedy zmniejszamy zagrożenie swojego zdrowia, a nawet życia. Nie poleca się robienia tego na własną rękę, bo może okazać to się zbyt niebezpieczne.

Jeśli gniazdo znajduje się w budynku użyteczności publicznej to można zadzwonić po straż pożarną i przyjadą nam pomóc. W innych przypadkach gniazdo os usunie nasza firma posiadająca do tego odpowiedni specjalistyczny sprzęt i wiedzę. Osy zostaną zwalczone natychmiastowo     a ich gniazdo zostanie usunięte i zabrane z Państwa terenu.

Problemy z osami ma bardzo dużo osób, ale nie zawsze zawiązują one w domostwie czy w jego okolicach gniazda, dlatego zwalczanie os nie jest wtedy konieczne. Jednak, jeśli zobaczymy, że przy domu czy w garażu mamy osy to trzeba szybko zareagować. Przyjedziemy i ocenimy, jakie środki trzeba użyć. Po zapoznaniu się z problemem pracownik w ochronnym stroju będzie mógł przystąpić do działania. Nie potrwa to długo i problem zniknie.  W takich przypadkach zawsze trzeba zachować szczególną ostrożność, bo są to bardzo groźne owady.

Od sezony 2022r. wprowadziliśmy usługę:

  • usuwanie gniazd os
  • usuwanie gniazd szerszenie

Przy użyciu lany teleskopowej oraz proszku. Usługa całkowicie bezinwazyjna dla budynku dająca 100% skuteczności. Udzielamy gwarancji na wszystkie świadczone usługi w tym usuwanie gniazd os i szerszeni.

Zwalczanie (usuwanie) gniazd os i szerszeni to nasz specjalność. Zamów teraz ☎663.117.224.