Dezynfekcja

W naszej firmie Argo DDD oferujemy najwyższej jakości usługi dezynfekcyjne.  Celem naszej pracy jest pozbycie się z Państwa otoczenia drobnoustrojów i ich przetrwalników. Tego typu pracę wykonujemy doraźnie, kiedy pojawia się ognisko zakażenia lub prewencyjnie, tak by nigdy nie wystąpiło. Najczęściej dezynfekcja przeprowadzana jest w pomieszczeniach, w których znajdowały się osoby chore, ale również z hotelach czy w środkach transportu. Dezynfekcji poddaje się materace a nawet naczynia. Im częściej przeprowadzana jest dezynfekcja tym zagrożenie pojawienia się niechcianych drobnoustrojów jest mniejsze.

Dbanie o czystość jest bardzo ważne. Niewidoczne drobnoustroje powodują wiele groźnych chorób, dlatego trzeba z nimi w skuteczny sposób walczyć. Jako firma DDD, posiadamy niezbędną widzę oraz umiejętności by w sposób prawidłowy przeprowadzić zabieg dezynfekcji w Państwa: domach, lokalach, firmach.

Jak wykonuje się dezynfekcje?

Do wyboru mamy trzy metody, a mianowicie fizyczną, chemiczną oraz termiczno-chemiczną.  Dobranie odpowiednich środków jest bardzo ważne, wpływa to na jakość przeprowadzanych usług. Przed wykonaną dezynfekcją przeprowadzamy dokładną analizę rodzajów patogenów znajdujących się w środowisku. Stosowanie środków dezynfekcyjnych o szerokim spektrum działania gwarantuje skuteczność przeprowadzanych działań.

Metody dezynfekcji:

  •  metoda fizyczna- używa się pary wodnej w temperaturze 100-105 stopni Celsjusza, ciśnienie albo jest zmniejszone albo jest normalne, dodaje się również promieniowanie UV,
  •  metoda chemiczna- stosuje się specjalne związki oparte na chlorze, alkoholu, aldehydach, fenolach, metalach ciężkich, kawasach i zasadach.,
  • metoda termiczno-chemiczna – połączenie najlepszych środków chemicznych i podgrzanie pomieszczenia do około 60 stopni Celsjusza.

Jako firma jesteśmy skuteczni w wykonywaniu swojej pracy. Klientom możemy zagwarantować, że będą zadowoleni z przeprowadzonej dezynfekcji.  Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak i do firm. Przeprowadzamy dezynfekcje w domach, mieszkaniach, blokowiskach, w miejscach pracy- wszędzie tam gdzie ważna jest czystość.  Zbierane przez lata doświadczenie pozwala na szybką ocenę, z czym mamy do czynienia i dobranie takich środków chemicznych, które będą najbardziej skuteczne. Wykonaliśmy wiele dezynfekcji, których skuteczność była potwierdzona ujemnymi wymazami w laboratorium. Oferujemy bardzo wysoką jakość swoich usług w przystępnej cenie. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą.