Zwalczanie pluskwy domowej

Walka z pluskwami domowymi  –  Cimex lectularis

Usuwanie pluskiew na własną rękę nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Pluskwa jest owadem stanowiącym dla człowieka bardzo duże zagrożenie, jednocześnie jest na tyle odporna, że trudno ją zabić domowymi sposobami. Nasza firma zajmuje się profesjonalnie usuwaniem pluskiew od ponad 10 lat. Od dzisiaj pluswka domowa nie będzie już dla Państwa problemem. Żywe osobniki zostaną przez nas skutecznie usunięte, ponadto zrobimy wszystko żeby zapobiec pojawianiu się nowych.

Pluskwa domowa jest owadem żywiącym się krwią zwierząt i ludzi.

Do niedawna uważano, że w krajach rozwiniętych problem z pluskwami został rozwiązany, niestety obecnie widać, że pojawiają się one na nowo.  Pluskwa prowadzi nocny tryb życia, przez co jest dla domowników bardzo uciążliwa. Skrywają się one w takich miejscach jak tapicerowane meble, żaluzje, zasłony, pod boazerią, za tapetami. Czekają aż zgaśnie światło żeby można było skutecznie atakować człowieka czy zwierzęta.

Pluskwy podobnie jak pchły bez żywiciela są w stanie wytrzymać nawet kilka miesięcy. Ciekawostką jest to, że kiedy przez kolejne trzy miesiące nie znajdą krwi to zapadają w hibernację. Podczas jednego sezonu, samica pluskwy potrafi złożyć do 500 jaj. Okres wylęgu z jaj uzależniony jest od temperatury otoczenia, w naszych warunkach możemy przyjąć że trwa to około 3-4 tygodni.

 
Nasza firma jako jedyna w Poznaniu udziela gwarancji na wykonaną dezynsekcję. Nigdy nie prosimy o wyrzucenie mebli. Posiadamy 10 letnie doświadczenie w zwalczaniu pluskwy domowej. Do zwalczania używamy nowoczesnej metody ULV (zamgławiania). Metoda ULV jako jedyna nie powoduje powstawania zacieków. 

Jak zwalczać pluskwy?

Najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie metod dezynsekcji chemicznej i fizycznej. Środki, które można kupić oraz domowe metody nie zawsze przynoszą takie efekty, jakich się spodziewamy.  Jeśli chcą Państwo żeby zwalczanie pluskwy domowej poszło bezproblemowo i żeby owady przestały Państwu dokuczać skontaktujcie się z nami. Dobierzemy metody indywidualnie pod konkretne zlecenie. Ma na to wpływ ilość osobników oraz miejsce, w którym się znajdują.

                                                                         Stadia rozwoju pluskwy domowej 

Najlepsze metody:

  • chemiczna- wykonuje się opryski substancjami owadobójczymi, opylanie specjalnie dobranymi środkami pylistymi, termiczne zamgławianie pomieszczeń,
  • fizyczna- stosuje się metody ekologiczne takie jak ogrzewanie pomieszczenia do temperatury 60 stopni Celsjusza, wymrażanie suchym lodem, para wodna, wyłapywanie owadów.

Jeśli mają Państwo problem z pluskwami i chcą się ich raz na zawsze pozbyć to my Państwu w tym pomożemy. Wiemy jak wykonać profesjonalne zwalczanie pluskwy tak, żeby nigdy do Państwa nie wróciła. Nasi klienci zawsze są zadowoleni, bo stosujemy najnowsze metody i najbardziej skuteczne środki chemiczne.  Nasza długoletnia praktyka pozwala na zastosowanie tego, co przynosi najlepsze oczekiwane efekty.

Problem z pluskwami? Nie czekaj, bo im będzie ich więcej tym trudniej będzie się ich pozbyć. Zwalczanie pluskiew to nasza specjalność,  zrobimy wszystko by życie w Państwa domu czy w firmie wróciło do normy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem uzyskania szczegół oferty.

Przygotowanie mieszkania do zabiegu dezynsekcji