Ozonowanie Poznań

Mają Państwo problem z przykrym zapachem w mieszkaniu? Ozonowanie Poznań – skontaktuj się z nami, a my wykonamy usuwanie zapachów metodą ozonowania. Jest to nowoczesne rozwiązanie, ale bardzo bezpieczne. Nie trzeba używać bardzo szkodliwych dla ludzi i środowiska środków chemicznych.

Czym jest ozonowanie?

Jest to gaz ozon utleniający się, co powoduje, że jest tak bardzo skuteczny w usunięciu z otoczenia wszystkich przykrych zapachów i drobnoustrojów. Ozon O3 jest gazem różniącym się od tlenu dodatkowym atomem.  Jest to całkowicie natułany środek dezynfekujący.  Ozonowanie idealnie nadaje się nie tylko do oczyszczania mieszkań, ale również do samochodów. Można wykonać Ozonowanie samochodów tak wnętrza jak i klimatyzacji. Samochód może być używany w różnych warunkach i często trudno się pozbyć wszystkich zapachów z jego wnętrza. Mycie i czyszczenie tapicerki nie daje efektów.  Ozonowanie klimatyzacji jest tanie i bardzo skuteczne, dlatego dla własnego bezpieczeństwa warto wykonywać je przez każdym rozpoczynającym się sezonem.

Przeprowadzanie się do starych domów czy mieszkań wymaga ich skutecznego oczyszczenia z nieprzyjemnego zapachu.. Niektórych zapachów nie pozbędziemy się poprzez zastosowanie środków dostępnych w sklepach, wietrzenie też nie zawsze jest skuteczne. Tylko Ozonowanie mieszkań przynosi efekt i tylko takie rozwiązanie warto brać pod uwagę, jeśli chcemy mieć problem z zapachami bardzo szybko i skutecznie rozwiązany.

Do przeprowadzenia ozonowania wykorzystuje się urządzenie, które nazywane jest ozonatorem.  Gaz produkowany przez to urządzenie przeniknie właściwie wszędzie żadne trudno dostępne powierzchnia mu się nie oprze.

Zalety ozonowania:

  • neutralizuje wszelkie grzyby i pleśnie
  • neutralizuje negatywne działanie kurzu – alergeny
  • dezodoryzacja – usuwanie zapachów
  • neutralizuje alergiczne działanie sierści zwierząt domowych
  • neutralizuje wszelkie alergeny

Oferowana przez nas Usługa ozonowania jest najlepsza i najskuteczniejszą. Przykre zapachy raz na zawsze znikną i nie będą dla Państwa utrapieniem. Mamy przygotowaną ofertę dla każdego klienta, który się do nas zgłosi. Podchodzimy do każdego zlecenia indywidulanie.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą najlepszą ofertą to skontaktujecie się z nami już teraz. Wykonujemy Ozonowanie Poznań i w jego okolicach. Jesteśmy bardzo solidni i profesjonalni. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala na wykorzystanie najlepszych metod przynoszących od razu efekty. Nigdy więcej nie będziecie narzekać na zapachy w Państwa mieszkaniu. Nie musicie zbijać tynków żeby się pozbyć niechcianego zapachu, przyjedziemy i pozbędziemy się problemu dużo taniej i szybciej.

Świadczymy również usługi z zakresu odgrzybiania klimatyzacji w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do współpracy!