Odkomarzanie

Wszechobecne komary

Komary dają nam się we znaki, kiedy tylko zaczyna robić się ciepło. Walczymy z nimi aż do późnej jesieni, czyli do czasu, kiedy robi się naprawdę bardzo zimno. Te odmiany, które występują w naszym kraju jak na razie nie przenoszą groźnych chorób. Jedyny problem, jaki mamy to swędzenie i ślady po ukłuciach. Osoby uczulone mogą mieć bardzo opuchnięte miejsca ugryzienia.  W naszej firmie zajmujemy się skutecznym odkomarzaniem. Nasze metody są najlepsze, bo wiemy jak powinno wyglądać profesjonalne zwalczanie komarów  dających się we znaki nam wszystkim.  Siedzenie w ogrodzie czy przebywanie na powietrzu jest niemożliwe, kiedy pojawia się cały rój komarów. Trzeba z tym walczyć, bo kiedy tylko zajdzie słońce nie można wyjść na zewnątrz. Ciepłych dni w Polsce jest mało i trzeba każdy z nich wykorzystywać.

Do rodziny komarów zalicza się prawie cztery tysiące gatunków.  Dorosłe osobniki mają aparat gębowy kłująco ssący, przez co mogą łatwo wyssać z nas krew.  Larwy komarów muszą mieć środowisko wodne żeby się rozwijać.  To, dlatego największa ilość komarów widoczna jest tam gdzie jest bardzo mokro. Jeśli macie działkę nad jeziorem, rzeką czy terenem bagnistym to jesteście narażeni na ukąszenia komarów.

Walka z komarami

Do usunięcia komarów używa się meto dezynsekcyjnych.  To pozwala na usuwanie nie tylko dorosłych osobników, ale również ich larw.

Skuteczną metodą pozwalającą na usuniecie larw ze zbiorników są substancje biologiczne. W przypadku dorosłych osobników stosuje się zamgławianie, czyli wytworzenie mgły ze specjalnego środka, który je niszczy.  Mgłę można rozpylać wokół budników, co przynosi efekty na kilka tygodni. Wewnątrz budynków stosuje się specjalne środki nieszkodzące zdrowiu domowników. Można również kupić elektrofumigator.

Jeśli mają Państwo problemy z komarami to oferujemy usuwanie komarów w Poznaniu jak i w jego okolicach. Zrobimy to bardzo szybko i skutecznie. Problem komarów zostanie rozwiązany, a Państwo będziecie mogli swobodnie poruszać się po ogrodzie czy siedzieć na balkonie. Wystarczy zadzwonić do nas i umówić się na konkretny termin, a my zajmiemy się dręczącymi Państwa komarami.

Mamy duże doświadczenie w usuwaniu niechcianych owadów i dlatego odkomarzanie w Poznaniu wychodzi nam bardzo dobrze. Zaufanie naszej firmie, z pewnością będzie dobrą decyzją. Nasze metody są bezpieczne dla ludzi, ale bardzo niebezpieczne dla komarów.  Z nami żaden komar nie ma żadnych szans na przeżycie. Zadbamy żeby nawet jeden się nie prześlizgnął do Państwa ogrodu.